Výběr dřevěného materiálu pro vaši židli

Posted in Interiérové doplňky

Vybíráte jídelní židle dřevěné pro svou domácnost, restaurační zařízení případně hotel? Vyberte si z široké nabídky celodřevěných židlí nábytku TREND z bukového, smrkového nebo dubového dřeva, které dodají vaší domácnosti přírodní nádech.

Výhoda materiálu

Při výrobě naší jídelní židle dřevěné nám záleží na volbě materiálu. Mezi hlavními výhodami volby dřeva oproti moderním industriálním materiálům jako jsou kovy a plasty je například přírodnost tohoto materiálu. Dřevo oproti zmíněným industriálním, moderním materiálům je výhradně produkt přírodní. Neobsahuje tedy žádné nečistoty, které by mohli mít špatný dopad na lidské zdraví. Vyberte si z dřevěných materiál pocházejících ze stromů buku, dubu a smrku.

Dubové dřevo

Dubové dřevo je velice odolný a tvrdý materiál, který má unikátní a nádhernou originální kresbu. Díky jeho přirozeně světlé barvě se hodí i tyto jídelní židle dřevěné do menších místností, kde prosvětlý svou barvou okolí této menší místnosti. Díky těmto prvkům se tyto židle hodí do menších místností a k interiéru tmavší barvy nebo také jako kontrastové prvky k výrazně barevné stěně.

Bukové dřevo

Jídelní židle dřevěné, které jsou vyrobeny z bukového stromu mají spoustu výhod. Díky jeho tvrdosti a odolnosti vůči nárazu jsou tyto židle snadno udržitelné. Nemusíte se tedy bát, že je jen tak nějaký náraz poškodí, případně rozbije. Díky jeho snadné údržbě jsou židle perfektní volbou pro náročné klienty, kteří například nemají čas k náročnému udržování nábytku. Jeho hezký vzhled pak oslní vaší domácnost volbou tohoto materiálu a jeho vizuálem.

Smrkové dřevo

Dřevo smrku je smetanově bílé až nahnědlé. Díky těmto vlastnostem dodává jídelní židli dřevěné od nábytku TREND přírodní, lesní design, který dá vaší domácnosti ten správný rodinný nádech. Smrk je velice pevné dřevo, houževnaté a i přes tyto faktory je měkké na obrábění. I přesto je tento materiál velice pružný a proto je dobrou volbou ve vaší domácnosti pro váš jídelní stůl.

Jídelní židle dřevěné potřebují zkušenosti k výrobu

Věnujeme se výrobě a prodeji produktů jako jsou jídelní židle dřevěné už od roku 1991.

Už 30 let tedy sbíráme zkušenosti nezbytné k výrobě těchto produktů. Našimi dodavateli nejsou pouze firmy z česka, ale také z celé Evropy. Jídelní židle dřevěné dodáváme nejen do domácností, ale i do hotelů a restauračních zařízení. Vyberte si tedy z širokého sortimentu jídelních židlí ze smrku, buku a dubu. Tyto židle tvoříme pro vás. Vyberte si vaši jídelní dřevěnou a přizpůsobte si ji dle našeho vzorníku moření dřeva. Poradíme vám při výběru jídelní židle dřevěné. Jsme tu pro vás.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit