Lexan od Tercoplastu

Posted in Ostatní

Komůrkový polykarbonát Lexan se vyrábí ve třech barevných variantiách - čirá, šedá (opál) a kouř. Standardní rozměry jsou 2100 x 6000 mm anebo 2100 x 7000 mm, avšak firma Tercoplast Vám vystaví individuální nabídku!. Kam se dá tento polykarbonát použít? Například na rovné a obloukové přístřešky, zastávky MHD, skleníky, zimní zahrady, verandy. Dále také na zastřešení bazénu,  na průmyslové haly (zasklení světlíků a obvodových plášťů), příčky v interiérech a na reklamní tabule. Prohlédněte si propracovaný e-shop firmy Tercoplast a přesvědčte se, že není levnějšího a kvalitnějšího výrobce na českém trhu!

Dřevěný materiál dodá vašemu domu kouzlo

Posted in Ostatní

Přemýšlíte-li nad přestavbou domu, pak vám doporučujeme používat skvělý přírodní materiál – dřevo. Třeba takové palubky, trámy, hranoly a obklady ze dřeva vytvoří u vás doma kouzelnou atmosféru, kterou nic jiného vykouzlit neumí. Navíc lze dodat v jakémkoliv tvaru, vzhledu i velikosti.

dřevěné palubky na roubence

Jak čistit umělý trávník?

Posted in Ostatní

V současné době spousta měst a obcí buduje pro své občany víceúčelová hřiště, u nichž je sportovní povrch pokryt umělou trávou s křemičitým vsypem. Tato hřiště nejsou bezúdržbová a po několika letech si vyžadují čištění umělého trávníku. Tím budou opět obnoveny užitné vlastnosti.
Po několika letech ztrácí sportovní povrch na pružnosti a kvůli vysokému množství nečistot nedokáže propouštět dešťové kapky. Po dešti je tedy tento povrch potom velmi nebezpečný a hrozí zde riziko pádu uživatele hřiště. Je tedy potřeba zajistit pravidelné čištění hřiště moderními způsoby, díky čemuž se obnoví jeho původní vlastnosti a také vzhled.

Řezání diamantovou technikou

Posted in Ostatní

Řezání betonu, železobetonu, cihel nebo kamene bývá častým pracovním výkonem při stavbě nového domu nebo při rekonstrukci. Firma MDi Martin Divila Zlín, specialista na tyto typy prací, používá k řezání betonu diamantovou techniku firmy Hilti. Tato technika je používána například při vytváření otvorů pro okna a dveře, odstraňování stěn a stropů, podřezávání vlhkého zdiva nebo srovnávání nerovností stěn. Díky nadčasovému technickému řešení, vysokému stupni bezpečnosti, spolehlivosti a pracovnímu komfortu techniky firmy Hilti je zaručena spokojenost zákazníka s konečným výsledkem.

Jak vybrat správnou sekačku?

Posted in Ostatní

Spousta domů se dnes pořizuje s velkou zahradou, o kterou je třeba se starat. A pokud nemáte čas na chov ovcí, musíte mít přinejmenším ruční sekačku doma. Traktůrek si nemůže dovolit každý. Jaké aspekty určují, kterou koupit? Jsou to Velikost trávníku, Povaha terénu, Členitost terénu, Výbava a Mulčování, sběr, výhoz. Ať už jsou vaše podmínky jakékoliv, rozsáhlou nabídku má firma Hitl s.r.o. Mezi její dominanty patří právě sekačky John Deere. Unikátní kvalita zajišťuje spolehlivou údržbu celé zahrady.