Historie a katalog společnosti Eaton Walterscheid

Posted in Příslušenství

Společnost Eaton Walterscheid je celosvětově známá svými výrobky, které jsou využívané v oboru hydrauliky. Založení společnosti Walterscheid se datuje zpět až do roku 1919, kdy byla založena jistám Jeanem Walterscheidem.

eaton walterscheid šroubení katalog

Historie společnosti Walterscheid

Až v roce 1957 ale začala výroba šroubení s ouboustranně uželovým prstenem, který změnim pole hydrauliky navždy. Od té doby společnost Walterscheid přicházela pravidelně s dalšími a dalšími inovacemi na poli hydrauliky, kdy další z těch revolučních byla výroba hydraulického těsnění Walform (před tím nebylo možné v hydraulice spojovat více trubek najednou jednoduchým způsobem). V roce 2004 byla společnost spojena se společností Eaton, jakožto její divize a od té doby je nazývána Eaton Walterscheid.

Hydraulické společnosti v České republice

Ať už kupujete komponenty pro hydrauliku z jakéhokoliv důvodu, rozhodně doporučuji obhlédnout katalog Eaton, který vás provede všemi možnými součástky, které pro sůvj projekt můžete využít. V České republice najdete zastoupení společnosti Eaton Walterscheid u společnosti MHI servis, která kromě komponent Eatonu úzce spolupracuje se společnosti Hydrocom, která je pro Váš projekt schopna vyrobit celé hydraulické systémy na míru.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit