Máte zájem o stomatologické soupravy KaVo?

Posted in Příslušenství

Pokud ano, nejspíš jste stomatolog. A jestli jste stomatolog, jsme si jistí, že už jste o značce KaVo někdy slyšeli. Nebo už třeba máte jednu z jejich souprav ve své ordinaci. Pokud patříte k těm, kteří stomatologickou soupravu teprve zvažují, pokračujte ve čtení. Blíž vám představíme jak značku samotnou, tak i pár jejich modelů.

 Říká se, že německé značky jsou jedny z nejlepších na světě. Vyznačují se kvalitou, pečlivostí výroby produktů a neustálými inovacemi. Nepřekvapí vás tedy, když vám řekneme, že KaVo je také neměcká značka, která vznikla již brzy po první světové válce. V současnosti je jednou z vedoucích značek v oblasti stomatologie. Oblíbenosti se těší zejména stomatologické soupravy, které patří ke špičkám na trhu. Pokud potřebujete pomoc s rozhodováním, představíme vám zde pár modelů, které KaVo vyrábí.

stomatologické soupravy

KaVo Estetica Vision - souprava, která se vyznačuje jednoduchým provozem, plynulou prací, skvělými hygienickými funkcemi a také revolučním způsobem s komunikací s pacientem. Zavěšené křeslo poskytuje pohodlí lékaři i pacientům. Samozřejmostí je také moderní a elegantní vzhled, kterým se pyšní všechna zubařská křesla KaVo.

KaVo Estetica Life - Obrovská nosnost, rozsah pohybu křesla, pohodlný tvar křesla a jednoduchá konstrukce. To je KaVo Estetica Life. Umožňuje efektivní vyšetření, usnadňuje udržování čištění zevnitř i navenek a nabízí intuitivní ovládání pro pohodlnou obsluhu.

KaVo Estetica E30 - Pokud nepotřebujete všechny komponenty, které nabízí předchozí dvě soupravy, je tento model právě pro vás. Za nižší pořizovací cenu získáte spolehlivou soupravu, která vám umožní svou práci vykonávat do těch nejmenšíh detailů. Nabízí snadné ovládání, obrovský prostor pro manipulaci s nástroji díky dlouhým hadicím a pacienty určitě potěší polstrované křeslo.

KaVo Primus Life - Jeden z nejtarších modelů souprav KaVo, který se ale v průběhu času neustále vylepšoval. Primus je prověřen léty neustálé praxe mnoha zubařů a byl přepracován do takové podoby, kdy může snadno konkurovat i moderním stomatologickým soupravám. 

Se značkou KaVo zkrátka nešlápnete vedle. Mnohatelé zkušenosti světových zubařů mluví za vše.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit