Chcete domácí wellness vířivku? Zvolte Hydropool!

Posted in Vybavení interiérů

Zní to překvapivě, ale vířivku si klidně můžete pořídit i doma do garáže. Teď už jenom vybrat tu pravou. Vsaďte na kvalitu z Kanady a zvolte vířivku značky Hydropool! Co vám vířivky nabídnou se dočtete v tomto článku.

 Domácí vířivky jsou jedna z těch věcí, kterou chtěl alespoň jednou v životě snad každý. Představte si, že přijdete odpoledne z práce a můžete rovnou skočit do teplých bublinek. Dokonalé pohodlí a relax vám nabídnou luxusní vířivky od firmy Hydropool. Můžete vybírat z několika různých velikostí, a to až pro osm lidí. Wellness programy ale nabízí všechny. Mezi ně patří například programy, které pomohou s bolestmi nohou, hlavy a zad, které mohou pracujícího člověka trápit velmi běžně. Dále programy pomáhají při hubnutí, a to tak, že díky masážím bojují s celulitidou. Pokud vás trápí nespavost, i s tou vám wellness program může pomoci. A jestli patříte k aktivním sportovcům a trpíte na namožené svaly, i pro vás jsou welllness programy domácích vířivek od Hydropool.

domácí vířivky

Vaše tělo ve vířivce opečují masážní trysky, které jsou umístěny tak, aby působily na důležité body v těle. Hydroterapie je známy pomocník při léčení bolesti kloubů a svalů. Relaxační programy vám zase pomohou po náročném dni. Díky polštářkům s vodopády, které jsou na stěnách vířivek instalovány, se můžete bez obav opřít a užít si pobyz ve vířivce ještě více.

Wellness si můžete užít i mimo vířivku. Hydropool totiž používá exluzivní technologii, která umožňuje pokročilé automatické čištění. Vy pouze jednou za čas vyměníte filtrační vložku. Zbytek čištění za vás zvládne vířivka sama. Vířivky také využívají tepelný štít, který byl inspirován tepelnou izolací přímo od NASA. A když udrží teplo v mrazivém vesmíru, s přehledem zvládnou i naše lednové mrazy.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit