Nebojte se pořídit nábytek i do malé koupelny!

Posted in Vybavení interiérů

Nábytek je důležitou součástí každé místnosti v bytě nebo domě. I sebemenší obývací pokoj bude mít alespoň křeslo a stůl, možná i malou skříňku. Dobrým nábytkem můžete zvýšit počet úložných prostor a přizpůsobit si bydlení podle sebe. Bohužel se často zapomíná a koupelnu a hodně slýcháme výmluvy, jako například, že je koupelna na nábytek moc malá. Kvůli nábytku ale nemusíte bourat stěny, stačí chytře vybírat. V tomto článku vám dáme pár tipů na to, jak se přestat bát toho, že vám nábytek bude omezovat běžnou činnost v koupelně.

 Nebudeme se zabývat umyvadlem, ani vanou nebo sprchovým koutem. To jsou věci, které by v koupelně neměly chybět už vůbec. Řeč bude především o kusech nábytku, které slouží k ukládání věcí. Zastřešující pojem pro tento typ nábytku je koupelnová skříňka. Existuje velké množství druhů těchto skříněk, které se dělí především podle umístění. Velmi oblíbené jsou koupelnové sestavy, především v těch větších koupelnách, kde je dostatek prostoru na více kusů nábytku. My ale řešíme skříňky pro malé koupelny. V těch by neměla chybět minimálně skříňka pod umyvadlo. Nejen že plní estetickou úlohu tím, že zakryje nevzhledné potrubí, ale také poslouží jako místo, kde uložit veškeré čistící prostředky tak, abyste je měli vždy při ruce. Navíc v prostoru koupelny nezabere žádné místo navíc. Další typ, který je pro malé koupelny ideální, je vysoká skříňka do koupelny. Protože jsou vyšší, než širší, zaberou minimum místa a vy i přesto získáte obrovské množství úložného prostoru, kam můžete schovat vše od kosmetiky až po ručníky. Podle rozložení vaší koupelny si potom můžete vybrat, zda vám bude více vyhovovat skříňka se zásuvkami nebo otevíravými dvířky. Další způsob, jak získat více pro storu pro uložení věcí, jsou zrcadla s poličkami. 

koupelnová skříňka

Při nákupu nábytku potom máte dvě možnosti - buď můžete zajet do jednoho z obchodů s nábytkem, nebo můžete využít služeb elektronických obchodů, které mají tu výhodu, že vám dovezou vaši objednávku až ke dveřím. Často také máte mnohem větší výběr než v kamenném obchodě. Jedním z internetových obchodů, který se zabývá prodejem nejen koupelnového nábytku, je obchod dona-shop.cz, který nabízí obrovský výběr nejen produktů, ale také cenových kategorií.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit