Bez odsávání prachu se při broušení neobejdete

Posted in Ostatní

Broušení různých materiálů je činnost, při níž se do ovzduší dostává spousta nebezpečných látek, které při dlouhodobém vdechování významně ohrožují zdraví všech lidí na pracovišti. A to ani nemluvíme o tom nepořádku, který z usazování větších částic vzniká. Tomu všemu se můžete bez problému vyhnout pomocí průmyslového odsávání!

odsávání prachu

 Jaký průmysl se bez odsávání neobejde?

Průmyslové odsávání prachu by nemělo chybět všude tam, kde vznikají částice ohrožující zdraví člověka. Při pravidelném pohybu ve znečištěném prostředí jsou lidské orgány vystaveny riziku vzniku astmatu, rakoviny a dalších nebezpečných nemocí. Proto by odsávání nemělo chybět nejen při broušení, ale také při sváření, řezání a tryskání.

Na co myslet při výběru zařízení?

Napřed musíte vědět, co přesně od zařízení potřebujete. Například to, z jakého místa bude znečištěný vzduch odsávat. V základě se dělí na tyto dvě možnosti:

  • odsávání celého objemu prostoru
  • odsávání určitého místa

Při odsávání celého prostoru je potřeba větší stroj se složitějších mechanismem, ale při odsávání menšího rostoru vám postačí například průmyslová digestoř. A pokud s istále nejste úplně jistí, jak zařízení je pro váš průmysl nejlepší, vždycky se můžete poradit s výrobcem odsávacích zařízení.

Dodavatelé odsávacích zařízení

V České republice patří k nejlepším dodavatelům odsávacích zařízení firma Tigemma. Vaše zařízení pro vás připraví od návrhu, přes výrobu až po dodání a montáž.

odsávací digestoř

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit