Proč je potřeba DUE DILIGENCE

Posted in Ostatní

Due diligence chápeme jako proces komplexního poznání, zmapování, analyzování a interpretace informací o prověřovaném subjektu. Význam due diligence v posledních letech narůstá zejména s dynamickým rozvojem vlastnických kapitálových transakcí, resp. tzv. podnikových kombinací.

commercial-due-diligence-min

Jaké výhody představuje bezdrátový rozhlas?

Posted in Ostatní

Rozhlas je odedávna jedním z nejlepších způsobů rychlé komunikace úřadů s občany, obzvláště v případech akutní živelné pohromy. Jak se rozhlas v historii vyvíjel a jaké výhody představují ty nejnovější digitální rozhlasy? Na tyto otázky jsme odpověděli v tomto článku.

sound-studio-407216 960 720

Jak vybrat dalekohled s nočním viděním?

Posted in Ostatní

Principem pro fungování dalekohledu s nočním viděním je infračervené záření. Tímto způsobem je noční vidění schopné zaznamenat danou teplotu tělesa. Samotný dalekohled je tedy schopný zpracovat toto záření, a tak i za snížené viditelnosti vykreslit daný prostor či objekt.

dalekohled nv

Kde koupit levné obaly na mobil za fér cenu

Posted in Ostatní

Zakoupili jste si nový mobil, a máte strach o to aby se vám ihned nerozbil a nemuseli kupovat nový? Existuje elegantní a zároveň jednoduchý způsob jak to mu předejít. Ochrana vašeho telefonu proti mechanickému poškození může zajistit obal na mobil. Jak a kde ho koupit zjistíte níže v článku.

obal