Ideální nádobka na přenos vašeho pití

Posted in Ostatní

Říkáte si, že potřebujete nějakou nádobku, kde budete uchovávat vaše tekutiny při cestách, a nebo jen tak, kdyby náhodou byla chuť na něco ostřejšího? Ideálním řešením je placatka

placatka

Co je to placatka a proč se jí tak říká?


Každý ví, co je to placatka, ale určitě nevíte, co vám řekneme v tomto článku. Placatka je tenká plochá láhev vyrobená z různých materiálů, obvykle z nerezové oceli. Ačkoli současná placatka může vypadat podle preference výrobce, předchozí styl musí přísně dodržovat pravidla. Například tloušťka placatky by neměla přesáhnout dva centimetry; Placatka má mnoho dalších jmen. Jen v mé zemi je v této malé lahvi na alkohol použito více než dvacet termínů. Nejběžnější jsou placatice, pleskačka nebo chřestýš. Můžete také mluvit o likérce nebo butylce.


Pokud je použití alkoholu na lodích během přepravy zakázáno, lze placatku vždy tolerovat. Zažila však také přesně opačné použití. Mezi dvacátými a třicátými léty byla používána jako ideální nádoba pro neviditelné skladování alkoholu ve Spojených státech během prohibice. V Británii je ženy schovávají pod sukněmi a pašují víno na válečné lodě. V této době byl vytvořen kulatý tvar znaku a nádoba byla krásně připevněna k podvazkovému pásu a smíchána s kulatým tvarem nohy. Aktuálně na trhu najdete nespočet plakátů různých velikostí a vzorů. Vyberte si placatici zcela podle svého vkusu. A čím ji naplníte vy?


Nikdy nevíte, kdy vám přijde vhod. Láhev mateřského mléka je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli. Byla založena v době zákazu, ale je k dispozici dodnes.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit