Kde koupit levné obaly na mobil za fér cenu

Posted in Ostatní

Zakoupili jste si nový mobil, a máte strach o to aby se vám ihned nerozbil a nemuseli kupovat nový? Existuje elegantní a zároveň jednoduchý způsob jak to mu předejít. Ochrana vašeho telefonu proti mechanickému poškození může zajistit obal na mobil. Jak a kde ho koupit zjistíte níže v článku.

obal

Při výběru obalu na mobilní telefon se díváme na mnoho kriteríí. Jak už velikost, typ tak i cenu. Základem je vybrat obal, který bude sedět na váš mobilní telefon, to lehce zjistíte podle názvu, nebo podle informací, které dodá prodejce.

Následně typ obalu. Mezi nejčastější varianty patří tzv. flipový typ, zadní plastový kryt a nebo silikonový. Pro starší generaci, kteří nedbají tolik na vzhled se hodí flipový typ obalu. Ten chrání mobil jak zezadu tak i displej. Poté zadní plastový kryt. Výhodou tohoto krytu je, že je pevný a lehce omyvatelný, naopak silikonový obal, je průžný, takže ho lze často měnit, nevýhodou je, že po čase se zašpiní a nelze vyčistit.

Poslední kritérium je cena. Můžeme vybírat obal v hodnotách od 20 Kč až po 3000 Kč. Samozřejmě obal za 20 Kč nebude tak kvalitní jak za 3000 Kč. Cena obalů v průměru je kolem 200-300 Kč, tudiž bych hledal v této škále. Levné obaly na mobil, ale zároveň vysoce kvalitní nabízí např. e-shop Mobac.cz, který se zabýva prodejem i jiných částí na mobilní telefon. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit