Hydraulické komponenty od MHI Servis

Posted in Ostatní

Říká Vám ještě stále něco fyzika? Ano, správně, takové ty nudné hodiny, které jste trávili na základce a učili jste se nazpaměť různé Newtonovy zákony a jiné potřebné věci, které jste tehda tak vůbec nebrali. Dnes tady bude řeč o hydraulice a hydraulických systémech.

hydraulické šroubení

Troufnu si říct, že bez dvou základních pojmů je zbytečné tento článek psát, takže první je hydraulika, tedy technická disciplína zabývající se využitím mechanických vlastností tekutin pro technické účely, jinak řečeno, že studuje rovnováhu i pohyb tekutin, ale také vzájemné působení tekutin a tuhých těles. a hned v zápětí je hydraulické zařízení, které mechanický stroj, jehož hlavní součásti jsou 2 písty a mezi nimi uzavřená kapalina. Působí-li síla na jeden píst, kapalina přenese sílu k druhému pístu.

 

Společnost MHI Servis, se specializuje na výrobu komponent do hydraulických systémů. V jejich sortimentu můžete například najít hydraulické šroubení. Všechny komponenty v nabídce jsou dodávány s klasickou Zn/Ni povrchovou úpravou, nebo v nerezovém provedení od výrobců:

  • VOSS Fluid Larga s.r.l.
  • EATON WALTERSCHEID

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit