Jak se to dělá: Neonové nápisy

Posted in Ostatní

Neonové nápisy byly dříve, co se týče světelné reklamy, snad tím nejpopulárnějším formátem.. Přemýšleli jste někdy o tom, jak se takový nápis vyrábí? Podívejte se na video!

V dnešní době se do popředí dostávají také jiné formy reklamy. Například totemy již dávno nejsou pouze výsadou indiánů, běžně se s nimi můžete setkat v každém větším městě. Že se vám to nějak nezdá? Jen si vzpomeňte právě na ty světelné!

Stále nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Zkuste si vybavit vysokou světelnou ceduli, která vás informuje o cenách paliva na téměř každé čerpací stanici nebo o obchodech, které jsou součástí daného nákupního centra. Právě to jsou totiž již zmiňované světelné totemy. Existuje nespočet formátů, velikostí a tvarů, je tedy skvělým způsobem, jak informovat zákazník o důležitých informacích a zároveň zaujmout.

Vyznačuje se většinou většími rozměry, hlavně výšky. Reklamní plocha začíná již u země a pokračuje až po horní konec totemu. Největší nevýhodou je složitější zajištění vhodného podkladu, kvůli velikosti a formátu je nutné během stavby myslet na stabilní betonový základ. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit