Kam se hodí požární dveře EI 15 DP1?

Posted in Ostatní

Požární dveře jsou skvělé do každé veřejné budovy. Jsou schopny zadržet požár na dostatečně dlouhou dobu a ochránit tak lidi i velkou část budovy. Kde se využívají nejvíc?

 Jak už bylo řečeno, protipožární dveře se dají využít v každé veřejné budovy. A to tam, kde hrozí velké riziko požáru, nebo kdekoliv, kde se pohybuje velké množství lidí, které by bylo v případě potřeby ochránit. Jejich protipožární vlastnosti způsobují to, že jsou robustnější konstrukce, ale za zvýšenou bezpečnost to určitě stojí. Navíc si dveře můžete udělat v takovém desginu, který ladí ke zbytku budovy a ani robustní konstrukce nebude rušit od zbytku prostoru.

Díky tomu, že jsou schopny se přizpůsobit skoro každému stylu, najdou své využití v budovách pro různé účely. V nemocnicích můžete najít dveře s bílým rámem, v designovém hotelu dveře s rámem, který imituje dřevo. Dále protipožární dveře najdete i ve školách a v průmyslu.

Vzhledem k tomu, že se dveře vyrábějí na míru, nelze říct obecnou cenu. Tu vám stanoví až výrobce na základě rozměrů, materiálu a dalších informací.

ei 15 dp1

Požární dveře ei 15 dp1 v Česku vyrábí například firma Spolmont. Udělají vám kalkulaci na míru a součástí spolupráce je i dlouhodobý pravidelný i havarijní servis, kterou jsou schopni provést během velmi krátké doby díky jejich široké servisní síti. Kromě samotných dveří dodávají také elektrické pohony a ovladače, které požární dveře zautomatizují. Jejich dveře jsou certifikovány jak v Česku, tak na Slovensku.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit