Kouzlo uzavíratelných sáčků

Posted in Ostatní

Sáček rozhodně není žádná novinka na trhu, kterou by ještě někdo neznal. Jeho klasická podoba prošla mnoha změnami a jednou z těch velmi užitečných je zip, který sáčku umožní být uzavíratelný. Jaké uplatnění naleznou?Aromatické potraviny

Typickými aromatickými produkty jsou čaje a koření. Uzavíratelné sáčky pomohou lépe uchovat a separovat vůně těchto produktů, což určitě ocení nejen milovníci, ale také prodejci aromatických potravin. Sáčky mají různé velikosti, které se přizpůsobí jak špetce koření, tak velkému množství čaje. Sáčky, ve kterých jsou produkty umístěny, můžete bez obav popsat fixou, pro lepší orientaci. 


Ochrana

Potravinoví škůdci umí pořádně potrápit. Uzavíratelné sáčky slouží jako účinná ochrana potravin před malými návštěvníky. Svůj obsah chrání před nepříjemnou návštěvou a následných překvapením. Přes pevné stěny sáčku nepronikne vlhkost a vůně se zachovají. 

Uchování

Vynikající ochrana, kterou uzavíratelný sáček nabízí lze využít u skladování a uchovávání potravin a předmětů. Stejně jako potraviny uchová a ochrání i různé sběratelské předměty, mince, šperky nebo semena květin. Pokud máte větší množství semen rostlin, ale každé jiné odrůdy, můžete semena uspořádat v malých sáčcích a ty pak umístit do velkého. Budete mít tedy přehled, co se kde nachází, bez zbytečného zmateného hledání. 

Recyklace

Každý sáček obsahuje logo recyklace. To ale nutně neznamená, že se musí po použití vyhodit. Pokud se sáček ušpiní lze ho jednoduše umýt jako nádobí. Po řádném usušení jej můžete používat stejně jako úplně nový. Díky tomu lze uzavíratelný sáček používat i jako svačinový. Po odsátí vzduchu v pytlíku, kde máte svačinu, zabráníte rozlepování nebo odlupování kousků. 

Personifikované

Sáčky lze přizpůsobit osobním požadavkům. Lze je popsat fixou, kdykoliv budete potřebovat, aniž by to ublížilo obsahu. Nicméně pokud psaní fixou není zrovna váš obor nebo chcete hravý design, který vystihuje vaši firmu, je možnost nechat si sáčky potisknout. 


Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit