Nákup dětských náušnic z bílého zlata online? Nebojte se!

Posted in Ostatní

Možná se s vaší malou právě chystáte na focení a potřebujete jí rychle pořídit náušnice. Nebo plánujete svatbu a chcete, aby na ní byla ta nejhezčí družíčka. Ať už potřebujete cokoliv, nebojte se nakupovat náušnice na internetu!

 Samozřejmě, vždycky bude rozdíl mezi nákupem online a v kamenném zlatnictví. Pokud si ale vyberete spolehlivý e-shop, nemusíte se vůbec ničeho bát. Vzhledem k tomu, že v případě luxusních náušnic mluvíme o vysokých částkách, jsme si pro vás připravili několik osvědčených tipů na to, jak pořídit dětské náušnice z bílého zlata na internetu.

První vás upozorníme na přpadně alergirecké reakce, které by při nošení náušnic z bíléh zlata mohly nastat. Objevují se v něm totiž příměsi jiných kovů, které jsou sice neškodné, ale některým lidem způsobují nepříjemnosti. Pokud víte, že má vaše dítě podobné problémy, zvažte raději nákup náušnic ze žlutého zlata.

dětské náušnice z bílého zlata

Naše další tipy už se týkají spíše kvality náušnic.Když kupujete drahé náušnice, měly by mít puncovní značku. To je malé označení vyražené přímo na šperku. Je téměř neviditelné a nekazí tak dojem ze šperku. Dalším ukazatelem je ryzost, která se pochopitelně u bílého zlata liší od žlutého, kvůli příměsem, které obsahuje. Nejsou to ale takové příměsi, které by z náušnic dělaly leciný šperk.

U dobrých zlatníků dostanete také certifikát výrobce. Většinou se dostává pouze při nákupu v kamenném obchodě, při onlnine trasakcích je certifikát součástí faktury. Certifikát je spolehlivým ukazatelem toho, že máte kvalitní šperk. Pokud jste ve zlatnictví certifikát nedostali, obraťte se na odborníka, který vám s řešením poradí.

Věc, která pomůže při online nákupu čehokoliv, jsou zákaznické recenze. Většinou obsahují upřímné názory a někdy dokonce i fotky produktu, což může hodně pomoct při rozhodování o nákupu. 

Výběr šperků a jejich nákup může být složitá záležitost. Zvlášť online, když někdy pořádně nevíte, do čeho jdete. Naše tipy by vám ale měly pomoct k tomu, abyste spolehlivě vybrali zlaté náušnice pro malé princezny.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit