Články

Co je kalové čerpadlo?

Posted in Příslušenství

Stále větším problémem dnešní doby je nedostatek pitné vody na jedné straně a na straně druhé přebytek znečištěných odpadních vod. Tento problém se dá řešit mnoha způsoby. Jedním z nich je odčerpávání přebytečné znečištěné, splaškové nebo agresivní vody pomocí čerpadel. Kalová čerpadla jsou jedním z moderních čerpadel, které slouží i jako mobilní čerpací zařízení. Díky tomu, že jsou šikovné, rychle a jednoduše obsluhovatelné se dají využívat ve všech oblastech průmyslu, ale nejvíce jsou využívány a svým druhům nezastupitelné právě v domácnostech, tedy u malospotřebitele.

Matrace

Posted in Příslušenství

Ložnice je místo, kam se člověk uchyluje k odpočinku a spánku. Tato místnost je zázemí pro regeneraci organismu. Ale abyste si mohli dopřát opravdové pohodlí, které je pro vaše unavené tělo žádoucí, musíte si koupit kvalitní matraci. Ta by měla vyhovovat vašim požadavkům a parametrům těla by měla padnout na míru. Důležitým aspektem je tvrdost. Pokud je matrace příliš tvrdá či naopak příliš měkká, nedostatečně se přizpůsobí tělu. Tvrdost by měla být střední, aby kopírovala křivky těla.

Vysokozdvižné plošiny

Posted in Ostatní

V tomto článku sa pokúsim predstaviť modely vysokozdvižné plošiny a ich aplikácie spolu s ich funkciami. Vysokozdvižné plošiny sú zariadenia, ktoré majú mnoho využití vo všetkých výškach a stavebných prácach, napr. Montáž hál, strechy, elektroinštalačné práce, inštalácia klimatizácie, zabezpečovacie systémy a mnoho ďalších.

plosina

Bez hydrauliky to nejde

Posted in Ostatní

V současnosti většina lidí vnímá, že stroje prakticky ovládají svět a lidstvo se bez nich neobejde. Platí to samozřejmě nejen v domácnostech nebo v kancelářích, ale hlavně v průmyslovém odvětví, kde to bez spolehlivých funkčních přístrojů jednoduše nejde.

hydraulicke systemy